2015 Finali - 10 yaş CB Şampiyonu Toğan Tokaç

2016 Yılı CB Dünya karşılaştırması tekrar Türkiyede hazırlanmaktadır.

Starlight Otelinde gerçekleştirdiğimiz Event'a yine 20 ülkeden sporcular hazırlanıyor. !!!


Champions Bowl Germany Champions Bowl Spain Champions Bowl Italy Champions Bowl Great Britain Champions Bowl Croatia Champions Bowl Bulgaria Champions Bowl Israel Champions Bowl Turkey Champions Bowl Ghana Champions Bowl Kenya Champions Bowl Mexico Champions Bowl Serbia Champions Bowl Macedonia Champions Bowl Montenegro Champions Bowl Bosnia Champions Bowl Partner Netherlands Champions Bowl Partner Austria Champions Bowl Partner Czech Republic Champions Bowl Partner Romania Champions Bowl Partner Moldova Champions Bowl Partner Slovenia


Odaklanıyoruz
 – CHAMPIONS BOWL, 9-16 yaş arası çocuklar için Dünya çapında oynanan bir Tenis turnavası platformudur.

Seyahattayız – Dünya’nın Bütün Kıtalarını ziyaret ettik ve etmeye devam ediyoruz.

Keşfediyoruz – Biz her zaman yetenekli çocuklar keşfetmekteyiz ve onları parlayan yıldızlar olmaları için gerekli motivasyonu vermeye hazırız. 

Destekliyoruz –  Ulusal turnuvalardan geçen oyuncular Dünya çaplı finallere yaklaşırlar. CHAMPIONS BOWL ödülü ve bir çok başka ödüller ile birlikte uluslararası çevre kazanacaklar.

Tanışıyoruz – Oyuncular sadece hocalarla tanışmıyorlar, aynı zamanda farklı ülkelerden farklı oyuncularlada tanışıyorlar, geleceğin yıldızları ile şimdiden tanışarak bir arada EVENT tarzı bir organizasyonda yer alıyorlar.